TAÇ MAKINA Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde 5500 m²’si kapali olmak üzere, toplam 11.000 m² alan üzerine kurulu tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sahip oldugu modern makine parki ile, ileri üretim teknolojilerinin kullanildigi kurulusumuzda, balik unu ve yagi üretim tesisleri makinalarinin üretimi, yurtiçi ve yurtdisi anahtar teslimi balik unu ve yagi tesislerinin kurulmasi, çimento ve maden sanayi yedek parçalari imali ve revizyon isleri, çelik konstrüksiyon imalat, montaj, ve demontaj isleri, sivi ve gaz yakitli metal ergitme ocaklari, düsey ve yatay tip akaryakit tanklar, mühendislik hizmetleri ve istege bagli makine ve ekipman projelendirme ve imalatlari konusunda çalismaktadir. Firmamiz TS EN ISO 9001:2000 belgesine sahiptir.


Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli verim üreten bir firma olmaktır.

İnsana ve  kültürel değerlere ve çevreye  önem veren  güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli  işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır.